Pánové, prosím vás!!!!

26. listopadu 2016 v 16:15 | Sig
Pánové, mám k vám dnes malou prosbu. Poté, co jsem opět navštívila plavecký bazén, jsem byla zděšena, v čem někteří z vás jsou schopní navštívit takové veřejné místo.

Jasně, musíte mít plavky. To je napsané v provozním řádu, který je vyvěšený u šaten. Ne takové ty třičtvrteční kraťasy. Prostě normální plavky. Z plavkoviny. Je jedno, jestli s nohavičkou, nebo ty normálně vykrojené.

Dneska moje estetické cítění dostalo téměř smrtelnou ránu. Já totiž potkala muže v nejlepších letech (ne, nebyl to důchodce), odhadem mezi 40-45 (takže celkem zajda), který měl na sobě tygrované cosi. Ten vzorek by mi ani tak nějak nevadil (asi je jinak zvíře). Spíš to, že ten jeho kus oděvu měl už něco za sebou a byl tak zvaně za zenitem.

Už hodně dlouho. Protože když vylezl po schůdcích z vody, udělala se mu vzadu na prdeli taková jakoby kapsa. Víte jak to vypadalo? Že se právě posral (pardon, ale jiný slovo na to nemám) a nese si to s sebou do sprch.

Prosím vás, nepište mi, že se posral opravdu, to bych tam už asi víckrát nepáchla. Protože jinak to nebyl nejspíš žádný úchyl nebo tak, vypadal na normálního člověka. A byl tam se synem, kterýho učil nějaké plavecké kousky (skoky do vody, odrážení od startovních bloků atd.). Mimochodem ten syn měl plavky krásné černé, s nohavičkou. A to neříkám proto, že mu bylo takových nějakých 17 let a měl krásnou postavu!

Takže pánové - prosím vás, investujte i do takového kousku oděvu jako jsou plavky! Obzvlášť pokud chodíte často na bazén.

Myslím, že takovou maličkost byste pro nás ženy mohli udělat, abychom si nekazily naše estetické cítění.


Kdo se má pak na vás koukat. Fuj!!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sonak Sonak | E-mail | 26. listopadu 2016 v 21:34 | Reagovat

Leni, já si ho všimla taky akorát jak jsme plavaly nebyl čas to okomentovat ale fakt to bylo děsný [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama