Káva?

11. září 2016 v 14:41 | Sig
Muži se mě bojí. Prakticky se mi nikdy nepodařilo, aby mě oslovil nějaký ten nebojsa v reále.

A pic kozu do vazu, šla jsem po delší době na můj oblíbený bazén plavat. Prázdniny jsou za námi, tak je potřeba se zase trošku pohnout a udělat něco pro zdraví. Už mi to celkem i chybělo. Můj předpoklad, že když je dnes tak krásně, všichni se budou válet spíš u vody, byl naprosto správný. Přišla jsem jako pátá. Na celý bazén luxusní počet.

Jdu ke schůdkům, u kterých zrovna čeká ve vodě jeden muž. Asi chce vylézt ven, protože mu končí hodina. Dává mi přednost. Říkám: " Ale mě to nepůjde tak rychle, trvá mi většinou delší chvilku než se osmělím." Na to on odpoví: " Já mám zase v háji záda, takže myslím, že vy budete přece jen rychlejší."

OKI, tak srdnatě postupuju po schůdcích a nořím se do osvěžující vody. Ale že by měla opravdu těch 28 stupňů, jak bylo uvedeno na ceduli, to bych se celkem divila. Už jsem až po prsa ve vodě a muž povídá dál. Nebudu přepisovat celý náš rozhovor, ale během asi 10 minut jsem se prakticky dozvěděla to nejdůležitější o něm. A sice to, že je 3 roky rozvedený, má dvě děti 8 a 12 let (které si jenom půjčuje - to snad abych si nemyslela, že je samoživitel), je spolumajitelem penzionu a restaurace v jedné obci nedaleko mého města, ale dělá tam skoro všechno, i kuchaře. Rád papá hlavně večer, protože to má prý největší hlad (taky to na něm bylo v určitých břišních partiích vidět, jak lezl z vody ven), rád si dá dobrý bourbon (prázdné kalorie, to je mi povědomé), no a o moc víc jsme toho nestihli, protože už musel jít, aby neplatil další hodinu jen proto, že se zakecal.

Rozloučili jsme se v podstatě s tím, že na bazén chodíme každý v rozdílnou dobu, takže potkat se tady náhodou bude nejspíš nereálné. I přesto jsme se na sebe naposledy usmáli a on šel do sprchy.

Po několika minutách ho vidím přicházet z pánských sprch už oblečeného s lístečkem v ruce. Vložil mi ho pod moji láhev s pitím, které jsem měla položené na stupínku na okraji bazénu, udělal rukou gesto "zavolejte mi", usmál se a odešel.

Mezitím jsem doplavala k mému pití a zvědavost mi nedala. Na lístečku bylo napsáno "Káva? 604........." tedy telefonní číslo, jak jste správně pochopili. No páni, ne, že by se mi to stalo úplně poprvé, ale vlastně za střízliva jo. Takže poprvé. V mém věku - muhehe.

A jak vypadal?? Tak věkově bych odhadla na 40-45 let, vyšší, trošku delší vlasy a knírek. Nebyl to typ nějakýho fešáka a seladona, spíš rockera, ale i přesto byl celkem sympatický.

A teď se sama sebe ptám: myslel tou kávou jako opravdu kávu? Ve vší počestnosti?


Takže - mám to zjistit?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mylacek mylacek | E-mail | 11. září 2016 v 17:47 | Reagovat

Jdi do toho. 😁

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama