Matky na tahu

7. srpna 2016 v 8:32 | Sig
Nadpis článku znamená film. Bezva film.

Pokud ženy máte splín, jste nasrané na vašeho nechápavého manžela, či milované děti, případně se chcete popást na cizím neštěstí, je tento film to pravé pro vás.

Uvolní vás, rozesměje, dostane do takové pohody a rozjařenosti jako včera mě s kamarádkou. Když jsme se úspěšně prochechtaly celým příběhem, kde o vtipné situace není nouze, obě současně nás napadlo pokračovat v bezva holčičím odpoledni.

Po vzoru matek z filmu jsme zamířily do obchodní pasáže, kde jsme si vyzkoušely několik modelů čehokoliv (ve slevě) a výborně se u toho bavily. Našly jsme si kabinky až úplně vzadu, takže některé halenky jsme zkoušely jen tak v kalhotkách před zrcadlem u kabinek a bylo nám úplně šumák, jestli nás někdo uvidí. Je pravda, že kvalit matek ve filmu jsme nedosáhly, protože to, co ony vyváděly v obchodě s potravinami, by znamenalo si ve zdejším supermarketu už ani neškrtnout (případně uhradit vzniklou škodu) nebo být odvedená strážci zákona. V poutech.

Když jsme se tedy řádně uspokojily v oddělení s oblečením (byla jsem úspěšná, mám krásné šaty na ramínka a náušnice), zamířily jsme do nejbližší občestvovny, protože nám vyhládlo a vyprahlo. Jak jinak taky zakončit úžasný holčičí dýchanek. Takže Cézar salát s dvojkou Chardonay byla tou pravou tečkou našeho všerejšího zážitku.

A pokud byste chtěly vědět, o čem film je, připojím stručný obsah z ČSFD

"Pro Amy (Mila Kunis) je její rodina úplně vším. Ale manžel s duší chlapce, děti neustále vyžadující pozornost a idiotský šéf mají vysoké nároky. Všem se snaží vyhovět, být milá, ale ať dělá, co dělá, nikdy to není dost. Zlom nastává v okamžiku, když se dostane do konfliktu s trojicí dokonale přemotivovaných moderních supermatek (Christina Applegate, Annie Mumolo, Jada Pinkett Smith). Z milé Amy je najednou rebelka, která získá na svou stranu další zoufalé matky (Kathryn Hahn, Kristen Bell) a spolu si konečně začnou užívat. Nečekaně získaná svoboda jim převrátí život naruby a nakonec z nich možná udělá lepší matky."


P. S. Jen dodám, že není nic lepšího, než mít dobré a fajn kámošky, které za vámi stojí nejen v dobrém, ale hlavně v tom zlém.


Díky, že já takovou mám!!!!

A vy???


http://www.csfd.cz/film/420522-matky-na-tahu/videa/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama