Pánská jízda....

27. června 2016 v 17:45 | Sig
Měli týden s chlapama jen pro sebe. Nazvali tu akci Pánská jízda na kolech, a i když na ně nasedli až po prvních dvou dnech, věděli, že budou mít dostatek času všechno dohnat. Napřed se přece musí seznámit s prostředím. A když seznámit, tak pořádně, tudíž u toho musí být dostatek alkoholu. Takže druhý den od nich nikdo nemohl očekávat nějakou vyčerpávající túru na kolech, to se dá jistě pochopit.

Zapadli do nejbližší hospůdky svlažit hrdlo hned poté, co byli nalezeni kamarádem v lese, ve kterém se naprosto ztratili (překvapilo je to, vždyť přece všichni muži mají orientační smysl - nebo ne?). Možná jen zrovna měli své dny :-). Bylo jich šest a do lesa se vydalo pět z nich. Takže ten šestý, kterému onen smysl nechyběl, je mohl jet nadšeně zachraňovat. Samozřejmě, že s nadšením záchranná akce neměla nic společného, ale všechno si to pěkně vyříkali nad sklenicí nádherně oroseného piva.

Hned, jak ji zahlédl, když poprvé prošla kolem jejich stolu, líbila se mu. Vysoká, s maskáčích a pohorkách vypadala celkem drsně. I přesto z ní cítil ženskost. Seděla u vedlejšího stolu s kamarádkou a cucaly pivo. Šest rozesmátých mužů na dovolené a dvě ženy se stejným "osudem". Všichni chtěli zapomenout na každodenní stres a starosti. Měli v úmyslu si dovolenou prostě jen užít podle svých představ.

Koukal pořád jejím směrem, ale ona zpočátku jeho pohled vůbec nezachytila. Bavila se s kamarádkou a smály se něčemu dozajista vtipnému. Jen doufal, že ne jim. Byli od sebe natolik daleko, že jednotlivá slova mu unikala. Muži jsou sice alfa samci, ale když mají vyvinout nějakou iniciativu, mnohdy jim objekt jejich touhy uteče dřív, než stačí zformulovat myšlenku.

Nechtěl, aby to tak dopadlo. Chtěl o ní vědět víc. Přemýšlel marně, jak na to. V tom jedna z oněch dvou žen na něj zakývala prstem, kterým mu sdělovala, aby přišel blíž. I když to nebyla ta, kterou si vyhlédnul, zvedl se a šel. Přišel k jejich stolu a zeptal se: "Co jsem provedl?" a nasadil neodolatelný úsměv.

Daniel byl kus chlapa - v jeho objetí by se zcela jistě ráda ztratila nejedna žena - pomyslela si ta, která se mu líbila, hned poté, co vstal od stolu.

"Nic jste neprovedl, jen máme na vás takovu prosbu. My jsme tu na dovolené a druhá část naší skupiny jela kamsi na výlet. Prý tu zdechl pes. Tak bychom je potřebovaly přesvědčit, že to tak není. Můžeme se s vámi vyfotit? Pak jim tu fotku pošleme, aby aspoň trošku záviděli, protože nás je taky šest, i když ženy jen 4." odpovídaly ženy na přeskáčku. Jednu větu jedna, další druhá. Byly sehrané.

"Není vůbec žádný problém, rádi vyhovíme tak okouzlujícím ženám", odpověděl a už je zval k jejich stolu. "A víte co? Vezměte si s sebou rovnou svoje věci a přisedněte si k nám. Prosím, prosím, " dodal.

Ženy se na sebe usmály, pobraly batožiny a zvedly se. U pánského stolu už proběhlo několik piv, takže náladu měli všichni hoši naprosto skvělou. Vypadali na to, že ženská společnost byla to poslední, co jim chybělo ke štěstí, takže je uvítali s radostí. Z každé strany objali obě dvě ženy a cvak, fotka byla na světě. Mohla být odeslána první skupině.

Odpověď následovala obratem: "TSSS - ČUBKY" - ale neznamenalo to nic hanlivého, takhle se totiž dovolenková banda žen titulovala běžně. Pak následovalo seznamování. Muži jej měli jednodušší, protože ženy byly jen dvě. Petra a Lucka. Takže Petra se jmenuje - blesklo Danovi hlavou, výborně. Pak už po sobě pokukovali celou dobu a když je "děvčata" pozvala na večerní grilovačku do chalupy, začal se těšit. Neméně ostatní jeho kolegové, protože penzion, ve kterém bydleli oni, tuhle vymoženost neskýtal (neskýtal vlastně prakticky nic kromě postelí, stolu a pár židlí). I když situovaný byl dobře. Necelý kilometr od chalupy žen. Proběhla výměna telefonních čísel a kdo jiný než Petra s Danem by si je měli vyměnit?

Poté, co si domluvili kdo co večer přinese, obě zanechaly partu mužů napospas jejich dalšímu osudu. Těšily se a říkaly si, jak budou ostaní překvapení, až jim sdělí, kdo přijde na večeři.

Večer se přiblížil velice rychle. Poté, co Dan zavolal Petře, jestli můžou dovézt proviant, se zanedlouho objevili s kastlem piv, rumy, naloženou krkovičkou a dalšími věcmi, aby hned nato zase odjeli, připravit se na dlouhý večer.

Uvítání a seznamování všech se všemi bylo velice zábavné. Hlavně poté, co Lukáš skočil bombu do bazénu, který byl u chalupy a potopil obě láhve rumu, které se chladily na schůdcích. Vylovit je, byl nadlidský úkol, protože nebylo vidět úplně na dno. A voda nebyla zrovna nejteplejší. Nakonec se zadařilo, takže zábava se mohla rozjet naplno. Bylo velice zábavné poslouchat, jak se Morava prolíná s českým přízvukem. Způsobilo to nejednu humornou situaci. Dan si sedl strategicky vedle Petry. Chtěl se jí dotýkat a taky to udělal. Napřed jí podal sklenici, do které jí dolil dostatek alkoholu smíchaný s colou. Staral se o ni vlastně po celou dobu. Tu jí odsunul židli, támhle jí podal jídlo, jindy jí přišel pomoct do kuchyně, kde cosi chystala. Podíval se na ni a chytil ji kolem pasu. Nenásilně, jemně. Otočil si ji tak, aby se mu musela podívat do očí. Usmála se na něj. On na ni. A pak jí dal jemný polibek. Zprvu se jen tak letmo dotkl jejích úst. Zašimralo ji to, jakoby se jí o rty otřel motýl svými křídly. Pak si ji přitáhl blíž k sobě. Ona mu položila ruce kolem krku a začali se líbat. Jemně a přitom důrazně. Žádostivě. Byla to krásná chvilka, kdy oba přestali vnímat okolní svět. Ale huronský výbuch smíchu zvenčí je vrátil zpět do reality.

Pohlédli si do očí, usmáli se na sebe a ruku v ruce se vrátili za ostatními. Celý večer seděli bok po boku a jeho ruka hřejivě svírala tu Petřinu. Občas ji obejmul kolem ramen, to když viděl, že se trošku otřásla zimou. Naklonil se k ní a šeptal jí do ucha. Ptal se jí, jestli něco nepotřebuje. Zavrtěla hlavou, že se cítí naprosto spokojená. Ostatní kamarádi si ho začali dobírat, že se zamiloval. Ingnoroval jejich narážky. Prostě mu bylo dobře. A dobře bylo i Petře. Vrněla, hlavu opřenou o jeho rameno a říkala si, kéž by tento večer nemusel nikdy skončit. Bylo to tak romantické. Měsíc svítil v celé své kráse. Všude kolem posvátné ticho. I výbuchy smíchu nakonec ustaly. Dostavila se únava a proto nadešel čas se rozloučit. Všichni muži se zvedli k odchodu, že je nejvyšší čas večírek ukončit. Petra s Danem se na sebe smutně podívali.

Bylo jim jasné, že tohle bylo kouzlo jednoho jediného večera. Pomíjivé a neopakovatelné. Když všichni vstali, aby si potřásli rukama, jen oni dva se objali. Zmizela i přes svou výšku v jeho mohutné náruči. Pohladil ji po vlasech a po tváři a řekl: " Jsi krásná. Přeju ti hezký sny miláčku." Poděkovala a políbili se. Připadali si, jakoby právě vypadli z červené knihovny. Nebylo v tom vlastně ani nic sexuálního. I když si oba dovedli představit, že by se mezi nimi mohlo odehrát i něco víc.

Když uléhala do postele, vybavila si, jak ji jeho polibky šimraly na tváři. Cítila mrazení po celém těle. A nebylo to přemírou sluníčka, jehož paprskům se oddávala po celý den. Byla rozpálená ze zcela jiného důvodu. Toužila ho ještě vidět. Byla si jistá, že i on ji.

Ráno si přečetla SMS, kterou poslal už v době, kdy se rozloučili. "Dobrou noc miláčku". Odpověděla tedy: "Dobré ráno..". Ale zpráva po celý den zůstala nedoručená. Nevěděla proč. Mrzelo ji to. Ale vzhledem k tomu, že jeden z pánů si omylem odnesl bundu, která mu nepatřila, věřila, že se ještě potkají. Věděli přece, kde bydlí. Přece by Dan neodjel bez rozloučení..?

Druhý den odpoledne se opravdu nečekaně objevili. Byli jen dva. Lukáš s Danem. Přinesli láhev šampusu jako poděkování za krásný večer a omluvu za kamaráda, který to přehnal s alkoholem, měl trošku připitomnělé řeči a nakonec odnesl cizí šatstvo. Ale jeho opilecké narážky nikomu nevadily, Petra ho vždy dokázala náležitě setřít. Což nelibě nesl. Asi nebyl zvyklý na moc průbojné ženy s proříznutou pusou. Ovšem ostatní se naprosto skvěle bavili.

Petra zrovna ležela v miniaturních plavkách na dece na trávníku, když uslyšela přijíždět auto. Myslela si, že se vrací zbytek osazenstva z výletu. Proto ani neotevřela oči a dál se oddávala slunečním paprskům. Když tu náhle jí přistál polibek na tváři a slyšela: "Ahoj krásko." Překvapeně otevřela oči, v nichž si Dan mohl přečíst, že ho ráda vidí. Vysvětlil jí, že mobil bohužel někde v noci ztratil, takže pokud mu psala, nic si už nemohl přečíst. Tohle vysvětlení jí stačilo, aby se cítila líp. Neměl její číslo, nemohl se s ní rozloučit, proto z těch šesti to byl právě on, kdo přijel. Aby ji ještě viděl.

Chvilku poseděli a poklábosili, ale vzhledem k tomu, že muži druhý den brzo ráno odjížděli k domovu, věděla, že se s Danem vidí naposledy.

Proto také objetí, kterým se rozloučili, bylo jiné.

Poslední pusa a poděkování za to, co bylo.


A taky za to, co by možná mohlo být, kdyby.....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama