Neřestná vůně

3. ledna 2016 v 10:50 | Sig
"To sis asi spletl číslo," řekla Sandra, když jí poprvé zavolal. Jeho hlas byl tak nesmělý, že ho téměř neslyšela. Ona potřebovala pořádné zákazníky a ne nějaké vtipálky. Když jí vysvětlil, že číslo na ni dostal od kolegy Davida, který s ní byl nadmíru spokojený, došlo jí, že další takový zákazník jako je David by se jí rozhodně hodil.

Domluvila si s ním tedy schůzku ještě týž den ve 22 hodin. Ptala se ho, zda si bude přát něco zvláštního. Odpověděl jí tichým hlasem, že se domluví, až na místě. Měla celé odpoledne na to, aby se řádně na klienta připravila. Holení, horká vana, prostě udělat se krásnou pro nového kunšafta. Necítila nervozitu, svým tělem se živila od dob studií na vysoké škole, a i když už ji měla dávno za sebou, řemeslo na hřebík nepověsila. Tak, jak si původně říkala. Cítila se volná jako pták, nikomu se nemusela zpovídat, jediné negativum bylo, že ne vždycky u jejích dveří zazvonil chlap podle jejího gusta. Ani u Pavla, se kterým se právě domluvila, nečekala bůhví jakého krasavce. Ale překvapil ji. Nevypadal zle, kdyby sundal ty hrozné brýle, mohl by být i přitažlivý. I když modela by asi dělat nemohl.

Čím jí vyrazil dech, byla jeho vůně. Když namátkou vystřelila od boku název značky, Pavel jí vysekl poklonu, že ji bezpečně poznala. Teď přijde chvíle na to, aby se domluvili, co se vlastně má odehrávat.
"Hledám ženu, která by mi vyhověla v jisté nezvyklé záležitosti."
"Máte rád bolest? Toužíte po submisivitě? Máte rád svazování, dětské plenky, lolitky?" vychrlila na něj otázky.
"Ne, proboha, ani jedno z toho! Jedná se spíš o druh fetiše. Miluji vůně, vůni ženy, jejíž tělo splyne s mými představami plnými vůní. Chci ženu oblečenou do luxusního parfému. Ženu, která dokáže sedět, mlčet, nechá mě se na ni dívat, nasávat její vůni. Která se pro mě vykoupe v drahých olejích nechá mě pak přivonět ke každému kousku svého těla."
Byl vzrušený, když tohle ze sebe vychrlil. Sandra se zeptala, jak má tedy postupovat. Pavel odpověděl, že dnes jí tu nechá pouze některé parfémy a vonné oleje, se kterými se ona do příště seznámí. Každý má na sobě popisek, jakým způsobem a kdy a kam ho přesně použije. Vonnými oleji si ji namasíruje sám, až přijde. Dá jí vědět, co má ten den jíst a pít, aby mu voněla. Zvláštní požadavky, pomyslela si Sandra. Ale připadalo jí to jako hra. Líbilo se jí to. Poznala to, když se jí v klíně rozprostřelo vlhko. Voňavé vlhko, jak doufala.

Než odešel, chtěl ji ještě vidět nahou. Potřebuje si přivonět k její pokožce a vidět velikost jejích bradavek. To vše ovlivní jeho konečný výběr dalších parfémů, které na ní bude chtít. Sandra pomalu vstala a v okamžiku před ním stála jen v malinkých kalhotkách. Přikročil k ní a vzal majetnicky do ruky její ňadro. Přitáhl si ji tak, aby mohl přivonět. Málem jej políbila. Profesionálka? Tou být v jeho přítomnosti bylo jaksi - komplikované. V tom ji naráz pustil, obrátil se, a se slovy - "Zítra na shledanou" za sebou zavřel dveře. "Budu se těšit", nechala sklouznout slova do ticha pokoje.

Druhý den přišel opět ve 22 hodin, jak řekl. Jeho dochvilnost byla na vteřiny přesná. A precizní, tak jako on sám. Když jí ten den ráno volal, řekl jí, že dnes má náladu na exotické ovoce. Že chce, aby se vykoupala v koupeli z pomeranče, bergamotu a citronové trávy. Že tělo má mít ještě horké z koupele, až přijde. Ve stejném složení má připravit vonný olej na masáž. Až mu půjde otevřít, vetře si kapičku bergamotu na pravou stranu pod krk, těsně pod čelist. Přichystá lehké bílé víno. Tykal jí, ale když mu chtěla tykat taky, odkázal jí do mezí vykání. Ano, platí si ji, takže má i na tohle právo. Do jeho příchodu nesměla kouřit, pít nic jiného než vodu a jíst nic jiného než ovoce. Takže celý den větrala svůj byt, vyházela osvěžovače vzduchu, všude rozestavěla parfémy od Pavla a připravila vše dle jeho instrukcí. Při tom všem se spíš cítila, jakoby měla absolvovat romantické rande, než šukat za peníze. Ale moc si své pocity nepřipouštěla. Prostě se těšila a uklidňovala se konstatováním, že práce má člověka naplňovat a bavit.

10 minut před Pavlovým příchodem právě vystupovala z horké vany. Vše bylo, jak mělo být, Pavel byl evidentně spokojený. Užil si svou objednanou masáž olejem, který namíchala dle jeho přání. Vypil s ní skleničku vína, chvíli pak jen seděl a díval se na ni, jak leží v posteli. S tímto mladíkem Sandra ztrácela půdu pod nohama. Choval se tak moc jinak, než ostatní muži. Než odešel, potvrdil, že se ozve znovu za týden. Na sex ani nedošlo.

Na sex s Pavlem totiž došlo máloky. Zato tajemství světa vůní se s ním Snadře otevíralo stále jasněji. Měl dny, kdy po naplnění požadovaného scénáře chtěl,aby mlčela a jen mu naslouchala. Vyprávěl jí o esencích, destilacích, výrobě parfémů. Rozkládal před ní svoje sny. Zcela ji vtáhl do toho světa. Vtáhnul ji tam natolik, že už si nekupovala šperky, nebo klobouky. Ale parfémy, které k ní naprosto stroprocentně seděly. Pavel dokázal skvěle vystihnout, které se k ní hodí.
"Chci, abys voněla po jehličí," řekl jí jednou.
"Příště si na sebe vezmeš jen pár kapek oleje z levandule.."
"Zítra sáhneš po nejtěžším a nejkořenitějším parfému z těch, co jsem ti dal...."
Pokaždé jiné přání a vždycky ji ona vůně seděla naprosto dokonale. Její byt se proměňoval spolu s ní. Zmizely zbytečné doplňky, tím hlavním byla vůně.

"Nechápu, jak jsem mohla žít tak, jak jsem žila. Svět parfémů a vůní je tak fascinující," vyznávala se mu z toho, jak podlehla vábení voňavé neřesti..Věděla, že ji chytil do podivných sítí. Kdyby jedinkrát nechtěl zaplatit, vůbec by jí to nevadilo. Setkání s ním byla pro Sandru důležitější, než peníze. Bavila ji. Vzrušovala. A jeho nepředvídatelnosti ji trošku děsila. Mnohokrát se stalo, že odešel i rozladěný, protože všechno nebylo stoprocentní. Zanechal ji nahou na posteli, připravenou ho přijmout ve svém klíně. "Vůně už není dost intenzivní," a s těmito slovy se vzdálil.

Jednoho dne ji postavil před hotovou věc. "Už nepřijdu." řekl jí jen tak, mezi dveřmi, když odcházel po večeru plném osvěžující máty a meduňky. Sandru jakoby polil ledovou vodou. Ustrnula uprostřed pohybu. Nechápala. "Proč???" ptala se.
"Nechtěj to vědět, ublíží ti to..." odpověděl.
"Prosím, musím to vědět!!" žadonila
"Sandro.." vůbec poprvé ji oslovil jménem a poprvé za ten takřka rok, co ho znala, jakoby vypadl z role.
"Jsi sladká, voňavá a krásná. I chytrá. Jsi báječná. Ale zamilovala ses. A to já nepotřebuju. Už to pro mě nemá to kouzlo jako ze začátku. Já to cítím, neodporuj mi. Na tom prostě nic nezměníme. Nedá se nic dělat. Oba víme, že jsem k tobě nepřišel hledat vztah.."
"Ale..." chtěla nějakým způsobem argumentovat. Nenapadalo ji však vhodné slovo...Stejně jí to nedovolil.
"Ty parfémy si nech. Sluší ti všechny." A naposled jí políbil jako partner a milenec, jako člověk, který ji miluje.


Pak už slyšela jen zaklapnutí dveří, které ukončilo jednou provždy jejich voňavá setkání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama