Trafika

25. listopadu 2015 v 21:14 | Sig
Páťa, Skip a já jsme nerozlučná trojka. Do kupy jsme se dali už v první třídě, takže teď v osmičce, jsme už staří mazáci. Vymejšlíme spolu různý krávoviny, co nás zrovna napadaj. Je jedno, jestli zrovna ve škole, nebo jinde. A to jenom proto, aby nebyla nuda.


Skip minulej tejden vymyslel bobra vodvahy. Jakože každej z nás musí jít koupit nějakej ten pornočasák. Jasan, že na netu jsou toho mraky, ale je to slabota. Člověku se už ani nepostaví péro, když na to čumí nějakejch 1440 minut denně. Je to jen kupa nahatejch ženskejch, který se všelijak různě nakrucujou a dělaj to s nabouchancema, co maj megaklády, jako mlátičky na mamuty. Bušej do toho na miliardu způsobů, až to jednoho nudí k úplný impotenci. Ten správnej vodvaz je péčko v časáku! Vodvaz je přijít do trafiky a koupit si ho, říká Skip. A vůbec ten největší vodvaz je si ho koupit u nějaký sexy trafikantky. Ne u nějaký starý bábrle, nebo pupkatýho chlápka s chlupama v nose až na zem.

Tak jsme si vyhlídli jednu trafiku na okraji města. Trafikantku tam dělala docela stará, asi třicetiletá ženská. Zato měla pořádný melouny. A když říkám pořádný, tak kurva myslím fakt pořádný. Přes hrudník by ji neobejmul ani Skip a to hraje basket. Byla to rajcovní kost. Měla rudou kurevskou rtěnku, fialový vlasy, piercing v nose, ostnatej obojek kolem krku a triko bez podprdy. Hrozilo, že každou chvíli prdne, stejně jako naše kalhoty v rozkroku. Byla taková jako emo, nebo co. "Tak pánové, navrhuju tahat sirky", řekl Skip. Vytáhnul 3 sirky a jedné ulomil hlavičku. První jsem tahal já. A co byste řekli? Přesně ten pocit, že jako něco strašně moc nechcete a ono se to stane. Jasně, takže jsem byl vybranej. A kluci řvali smíchy. Z báglu jsem vytáhl plastový prase, do kterýho hážem drobáky, když teda máme nějaký nazbyt. Praseti se dá vodšroubovat rypák, takže se nemusí rozbíjet. Shrábl jsem do kapsy nějakých 120 kaček - zároveň s vodvahou - a vykročil směr trafika.

Chytil jsem za kliku a najednou jsem vevnitř. Prázdno. Rozhlížím se, kde jako ty časáky můžou bejt? Čekuju celej prostor - a no jasně! Kde jinde než u kasy, kde se roztahuje ta prsatice? Připadal jsem si jak vyplašenej králík na smetaně a potil se víc než Honza Hus v červenci.


"Co to bude mladej?" řekla, jakoby věděla proč tu jsem a chtěla mě podusit.
"Já…." , nedořekl jsem, páč do trafiky vlezla nějaká stará duchna.
"Brejden slečinko."
"Dobrej pane Tleskač. Zase Křížovky a Blesk?"
"Jo, jo - to víte ten bulvár, to je s manželkou naše… Aspoň člověk na chvilku zapomene, co všechno ho sere. "

V okamžiku, kdy za dědou zapadly dveře trafiky, jsem popadl první pornáč, co mi přišel pod ruku, mrsknul s ním o pult a vysypal drobáky. Poté, co je kočka spočítala a dala mi časák do diskrétní černé igelitky, jsem se vypařil jako sněhulák ze solárka.


Venku už čekali kluci. Nasadil jsem světáckej a vítězoslavnej výraz a se slovy: "Tady je to volové, teď je řada na vás," jsem po nich hodil černou igelitku.
Páťa ji rozevřel a s posvátnou úctou vylovil obsah. Skip zvědavě přičumoval. V zádech jsem cítil něčí pohled. Jasně. Trafikantka. Sledovala nás! Možná se mi to jen zdálo, ale myslím, že se smála…???

"To si snad děláš kozy, vole, ne?" zařval nevěřícně Skip."Tys utratil všechny naše prachy za gejský péčko!!!!!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama