Bráchův pokoj

27. listopadu 2015 v 17:59 | Sig
Pozvala jsem kamarádku Janu k nám na návštěvu, jako vždycky po škole. Normálně si uděláme úkoly a pak hurá do pokojíčku prohlížet si Bravíčko, který Jaňule sebere starší ségře. Je tam moc zajímavých věcí, ale bohužel některým vůbec nerozumím.


Třeba nevím, co je to bod G? Píše se, že je to super, ale kde ho mám najít? Ani Jana to neví. Nechápu vlastně hodně věcí. Penis jsem viděla jen na obrázku. Ale nejlepší je kapitola o líbání. Je to prý úplně normální a přirozený. Ale víte co? Já se jednou líbala pod stolem s Jaňulou a bylo to celkem hnusný. Píšou, ať se to nebojíme zkusit s někým, kdo má o nás zájem. O mě má zájem Kája, to je jasný, protože mi půjčuje fixky a říká mi Romanko. No jo, jenže, když jsem Kájovi řekla, že chci pusu, tak mi odsekl, že jsem pitomá.


Zeptám se na všechno bráchy. Ten určitě bude vědět. Je mu totiž už 17 a je hrozně hezkej a chytrej. A bude z něj doktor, až udělá maturitu. Jeho pokoj je naprosto úžasnej. Má tam třeba spoustu časopisů s nahýma ženskýma. Ale taky různý doktorský knížky. Jednou jsem u něj našla dokonce takovou figurínu, do které asi učící se doktoři píchají injekce nebo nacvičují zachraňování lidí. Ale trochu nepraktický je, že ta figurína se musí vždycky nafouknout. To mi teda není jasný, jak do ní píchá ty injekce potom…Možná se s ní zkouší jen dýchání z úst do úst, když má pusu úplně dokořán. A pak má ještě dva další otvory.


Zkoušely jsme teda s Jaňulou najít ten bod G. Jenže ona ho asi neměla, když byla nafukovací. Vlastně ona to tam měla úplně jiný, než mám já. Asi brácha koupil špatnou doktorskou panenku. Pak jsme zkoušely do těch otvorů strkat různý věci a představovaly jsme si, jaký to vlastně je, když to dělá kluk s holkou. Taky nás to totiž jednou čeká.


Najednou bouchly dveře! Brácha je doma! Kdyby věděl, že jsme mu vlezly do pokoje, určitě by nás zabil. Obě! Nechaly jsme teda všechno, jak bylo, a utíkaly ke mně do pokoje. Říkala jsem si, že mu to potom třeba nějak vysvětlím.

Jenže on nepřišel sám. Byla s ním Adéla - jeho holka. Zavřely jsme se s Jaňulou do pokoje a čekaly, co bude. Brzo jsme uslyšely ječet Adélu. Že prý si jí brácha neváží, že jestli mu nestačí, tak se na to můžou vykašlat. A ona se může sebrat a jít za Petrem, kterej jí má rád.Já teda nevím, ale spíš by na bráchu měla být hrdá, že z něj bude doktor. No ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama