Sakra chlapi!!!!

5. září 2015 v 10:13 | Sig
Nedávno jsme měly holčičí dýchánek. Nesmějte se, že jsem zahrnula mezi pojem "holky" i sebe jo? I když jsem tam byla nejstarší, přiznávám.


Sešlo se nás asi 15 kousků a vypadalo to jako na sjezdu blondýn (jen 2 kousky vybočovaly). Když jsme si zpětně prohlížely fotky, z našeho blondží gangu šla opravdu hrůza.


Takže se ani nedivím, že náš stůl přítomní muži obcházeli obloukem. Abyste rozuměli, dýchánek jsme nerealizovaly u některé z nás doma, protože ani jedna nedisponujeme zámkem, případně vilou o několika koupelnách a toaletách.


Je přece samozřejmostí, že každá žena potřebuje soukromí na údržbu fasády a vysypání písku v řádu několika desítek minut, či hodin. Takže jedna koupelna s WC v jedné místnosti byla nemyslitelná varianta.


Dalším důvodem bylo také to, že přece jen v pohostinstvích se vyskytuje víc mužských elementů, než v soukromých bytech - pokud tedy nedovleče manžel či přítel partičku kamarádů - ale na to se spoléhat nedá že? A co by to bylo za zábavu, kdybychom nemohly provokovat krátkými sukničkami a velkými výstřihy? A koho jiného, než pány.


Takže si tak sedíme v klidu u vínka, povídáme, drbeme chlapy, probíráme nejnovější módní trendy, smějeme se, pijeme - prostě pohodička. A když jsme narazily na téma, jací dnešní muži vlastně jsou, dospěly jsme k jednoznačnému závěru.


Ne, že je jiná doba. Ale jsou jiní muži (možná i ženy, ale ty nebyly předmětem našeho zkoumání). Už vás nikdo nepozve jen tak na panáka k baru, když se mu líbíte. Už po vás nikdo nehodí okem (ne cihlou). A to prosím pěkně, všechna děvčátka, se kterýma jsem seděla u stolu jsou v rozpuku. Mají od 30 do 35 let přibližně. Takže věkem to být nemůže.


Muži prostě jen tak stojí ve třech řadách u baru a pozorují cvrkot. Čekají, že žena přijde za nimi. A možná je snad pozve na něco sama?

Prostě jako by měli strach investovat i do toho blbého drinku. Když neví, jestli za to něco dostanou. Jako by neměli zájem. Neusmějí se. Klábosí s kamarády a monitorují terén. To je vše, na co se zmůžou.


Sakra chlapi - není to málo?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama