Plavečák 2

28. září 2015 v 10:25 | Sig
Reálný život je fajn. A víte proč? Včera jsem si byla dát do těla v mém oblíbeném retro bazénu. Hodinka na protažení celého těla stačí. Ale co všechno v těch 60ti minutách můžete zažít?

Plavu si, ani nevím jak a najednou koukám na nově příchozího muže. Věk neidentifikovatelný. Možná 35, možná 40 nebo 45. Takový ten typ, kdy věk nepoznáte. Plavky vytažené proklatě vysoko, ne bermudy, ale běžný typ pánských plavek. Hubené tělíčko. Na tom by tedy nebylo nic až tak zvláštního, ale když ani po půl hodině nešel do vody, ale posedával na lavicích kolem bazénu, to už přece jen zbystříte, že? Koukal pořád kolem a ne a ne plavat.

Nedalo mi to a zapředla jsem rozhovor s plavčíkem. Jestli tohle je normální? Bylo mi odpovězeno, že tento muž ho snad pronásleduje, protože den předtím ho potkal na jiném bazénu, kde si vykonával službu zachraňujícího tonoucí. A předtím ho potkal už několikrát. Prý neplave, když jsou v bazénu lidi. Jen pokud tam může být sám. Chápete to? Ve veřejném plaveckém bazénu? Kde je předpoklad, že tam budou lidi? Vzpomněla jsem si okamžitě na Járu Cimrmana. Otevřel si hospodu, ale chodili mu tam lidi. Tak si ji otevřel v temném lese. :-)

Asi po ¾ hodině se dotyčný exot osmělil a do vody šel. I když tam neměl šanci být sám. Plaval celkem dobře, ale víceméně pod vodou. V tu chvíli se mi zas vybavil film Účastníci zájezdu. Jak dopadl ten, co očumoval ženy pod vodou, jistě všichni víte.

Po hodince plavání, kdy už jsem měla dost, jsem zamířila do sprch a ke skříňce. Na "recepci", když jsem vracela klíč od skříňky, jsem prohovořila s paní, která mi sdělila, že ten muž sem chodí celkem často a po opuštění bazénu klidně dalších 5-6 hodin sedí na lavičce a pozoruje cvrkot.

Nepřišla jsem doteď na to, co vlastně svým chováním sledoval. Jestli se jedná o úchyláka, který ráda šmíruje (nahlížel několikrát do pánských sprch), nebo se rád na veřejnosti obnažuje, nebo rád pozoruje lidi v plavkách, nebo je to jen osamělý člověk, kterého nabíjí společnost dalších lidí??

Ať tak, či onak, neměla jsem z něj moc dobrý pocit, protože u takových lidí nikdy nevíte, o co jim jde a co můžou v následující chvíli udělat. Třeba jsou neškodní, ale třeba taky ne?

Každopádně po odchodu z bazénu, když jsem stála před vchodem a dávala si facku do plic, dva kolemjdoucí mladíci mě požádali o cigaretu. Velice slušným způsobem, s úsměvem a ještě jsem za ni dostala 5 kč, heč :-) Udělala jsem dobrý skutek, i když tak trošku placený.

Ještě, než jsem stačila dokouřit, jiný mladík, mířící na plavečák, mě pozdravil a usmál se. Byl mi povědomý, ale zaboha jsem si nemohla vzpomenout, odkud ho znám. Z nějaké seznamky? Z práce? Byl to fešák s krásnýma hnědýma očima. Koloušek, řekla bych tak maximálně 25 let. Nejhorší je, když nevíte, že? Vzhledem k tomu, že mi jeden odmítnutý výtečník jednou napsal, že jsem ošukala půlku Brna (tedy té mladší části), se mi nemůžete divit, že jsem si hned nemohla vzpomenout :-)

Až po návratu domů se mi vybavila situace, kdy jsem výše jmenovaného hocha viděla. Žádný sex, ani seznamka, ale potkáváme se často v trolejbuse při ranní cestě do práce. A to jsem si myslela, že jsem zaregistrovala jen já jeho. Omyl. Jak je vidět.

Co z toho plyne? Nikdy nevíte, kdo vás skrytě pozoruje. A kde ho můžete znovu potkat. Proto se usmívejte, buďte příjemní na ostatní. Ne každý s vámi totiž chce vydrbat.

A když to vezmu doslova, tak by to nemuselo být až tak nepříjemné.

Krásný den všem. A s úsměvem!!!!


Protože - co když právě do něj by se mohl někdo zamilovat....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama