Dárek

24. května 2015 v 20:35 | Sig
O tom, že se muži umí bavit, není jistě pochyb. O tom, když se pořádá nějaká oslava - bez bab - jak se říká, by se daly jistě popsat stohy papíru.

Je to někdy le-gen-dár-ní. A vzpomíná se na to prakticky celý zbytek života. Následující zážitek měl můj velice dobrý kamarád.

Jsou partička asi deseti mužů, z nichž nejstarší slavil padesátku. Takže všichni jsou v těch "nejlepších letech". Jezdí vždycky jednou za rok na jedno takové pěkné místo, kde si dají turnaj v nohejbale, grilují, opíjejí se a jediné, co tam nenajdete, jsou ženy.

Věřím, že je to osvěžující být celý víkend tzv. bez bab, obzvlášť v případě, že jste už nějaký ten roček ženatý případně zadaný. Ale tentokrát byla jiná situace, protože padesátka je takový mezník v životě (nejen muže), který je třeba nejen pořádně zapít, ale zvolit taky nějaký adekvátní dárek. :-)

A co by to asi tak mohlo být, když dají hlavy dohromady chlapi? No jasně - Dáme mu ženskou. A co jednu. Rovnou dvě! Ať si chlapec užije. Důležité je, aby byly mlaďounké, šťavnaté a s chutí předvést nejen striptýz, ale případně i ošukat oslavence. Nápad to byl dobrý, ale převést ho do reality bylo těžší. Můj kamarád nelenil a dal si na jeden erotický server inzerát, který zněl velice dobře. Že hledají dívku nebo dvě jako dárek pro kamaráda. Mají zájem o striptýz, případně sex s oslavencem. Cenu respektují, občerstvení a nocleh zajištěn.

Řeknete si, že nabídky se mu jen hrnuly? Omyl. Ani po 14 dnech se žádná dobrovolnice neozvala. Kamarád už začal propadat panice, že nakonec se zase ožerou jako obvykle a překvapení tím pádem žádné nebude. Ale několik dní před termínem se ozvaly dvě kamarádky. Nebyly to placené společnice, ale studentky, které si občas takhle přivydělávají. Operativní schůzka proběhla rychle, děvčata to byla pěkná a mobilní, takže neměla problém se dopravit na místo ve smluvený čas.

Nastal den D. Můj kamarád (říkejme mu třeba Lukáš) přijel na místo mezi posledními. Hned viděl, že tady se ve velkém popíjí už dost dlouho na to, aby byl oslavenec střízlivý. Snad ještě bude při vědomí, až přijedou holky, napadlo ho.

Večer, přesně jak bylo stanoveno, se obě děvčata dostavila. A hned se šlo na věc. Striptýzek byl opravdu rajcovní. Všichni byli nadšení. Pak si dotyčného pána odvedly na pokoj. Napřed mu udělaly tantrickou masáž a měly v úmyslu ji dovést do konce jeho vyvrcholením. Jenže - to by nesměl vypít tolik alkoholu. Po několika desítkách minut už věděly, že tohle bude marný boj. Takže po dohodě s ním to vzdaly. Jenže Lukášovi se obě děvčata moc líbila. Řekl si - Přece nemůžou odejít jen tak - bez sexu? Neuspokojené? Co by si o nás pomyslely? Tak se obětoval a zastoupil svého kolegu, který se odpotácel zpět dolů k zásobám alkoholu. A Lukáš si mohl odškrtnout další zážitek, po kterém toužil. Sex se dvěma ženami.

Své úlohy se zhostil ke spokojenosti všech tří zúčastněných. Mužská čest byla zachráněná.

Jen Lukášovi budou pořád znít v uších slova oslavence, která prý pronesl, když nešťastně seděl mezi ostatními a povídá:


" Ten hajzl mi šuká dárek.." :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama