Fifty Shades of Grey

13. února 2015 v 20:20 | Sig
Ano, tento fenomén zasáhl i mě. Četla jsem všechny 3 díly. I když se názory na toto dílko různí, mě se líbily všechny díly. Kdo z nás by neměl rád romantiku, okořeněnou erotikou. I přes to, že některé praktiky jsou mi cizí, když jsem četla jak Christian Grey dokázal Anastazii přivést nenásilně k věcem, které nikdy nepoznala, i já jsem začala toužit. Potkat někoho takového. S kým vám bude všechno sedět. S kým si budete naprosto všechno užívat. Protože on nenutí - jen vysvětluje a názorně ukazuje. Když řeknete, že sama chcete...

Mezi těmi dvěma byla původně sepsána smlouva (jak některé z nás ví). Christian si totiž v první chvíli myslel, že našel pouze další subinku (jednu z mnoha), která bude vydána napospas jeho chtíči, jenže pak se zamiloval a smlouva nesmlouva prožíval všechny krásné okamžiky a city jako zamilovaný puberťák. Anastázie neměla prakticky žádné zkušenosti, takže Christian otevřel její třináctou komnatu. A že se jí to sakra líbilo...

Jak ráda jsem hltala všechny stránky tohoto erotického románu, který prý byl původně napsaný pouze pro kamarádky autorky. Jak nadšená jsem byla z druhého dílu. A ze třetího, který jsem dostala jako vánoční dárek. Knihy o hodně stranách mě vždy děsily. Ale tady nějakých 600 bylo pořád málo. Chtěla bych ještě zažít ten pocit, který jsem prožívala při četbě této trilogie.

Něco mezi nadšením, vzrušením, zvědavostí - co bude dál. Včera byla v kinech premiéra prvního dílu. Jsem nadšená z pilotní písničky, která provází trailer od Ellie Goulding, o které jsem předtím nikdy neslyšela (ale že je to pěkná kočička!).

Takže příští týden bych se chtěla probojovat mezi zvědavce, který tento film přijdou sledovat do kina. Nejen kvůli tomu, že se režisér dle mého soudu trefil i do hereckého obsazení, kdy Anastazie musela být nevinnost sama, což se v podání dcery herečky Melanie Griffith a herce Dona Johnsona, Dakoty Johson zcela jistě povedlo, ale i představitel Christiana - pro mě neznámý Jamie Dornan zcela jistě dostál představě sexy mladého svůdníka.

Tento blog neberte jako nějakou propagaci výše uvedeného filmu, ani jeho recenzi, protože jsem ho zatím neviděla, jen úvahu a zamyšlení kolik z vás na něj taky míříte. A kolik z vás četlo všechny 3 díly jako já? A komu se tolik vryly do paměti? Natolik, že by rádi vyzkoušeli všechno to, co autorka popisuje?


Ano, to je otázka na vás všechny. Pro ty, kteří nečetli - omlouvám se za spam :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama