Úvaha

23. září 2014 v 19:37 | Sig
Taky se vám (teď myslím vás - ženy) někdy stává při jízdě v autobuse, šalině (pro nebrňáky - tramvaji - pozn. aut. ) nebo v nějakém jiném dopravním prostředku, že se rozhlédnete po přítomných mužích a řeknete si: "Jo, tak TENHLE by šel, TOHO tak dostat...TENTO už je sice krapet starší, ale pořád "š*katelnej" no a TENTO - FUJ, o toho bych si neopřela ani kolo." ?

Já si takhle pohrávám se svou fantazií občas ráno a odpoledne při cestě do práce a z ní. Pokud tedy nejsem hendikepovaná nějakou vášnivě prožitou nebo proflámovanou nocí a hlavu nemám těžkou únavou natolik, že dospávám, co se dá.
Už jsem v duchu ohodnotila hodně mužů, a kdyby všichni tušili, co se mi honí v mé blonďaté makovici, těžko říct, jaká by byla jejich reakce. Naštěstí (někdy pro ně a jindy pro mě), to nikdo z mého výrazu tváře nemá šanci poznat. Takže jsem zatím nebyla ani hromadně znásilněná, ani nemám monokl pod okem.

Snad jen ti pánové, o kterých si řeknu: " Jooo, s tím by to mohlo být skvělé - je tak přitažlivý, přesně můj typ!" - mohou tušit podle mého zálibně zacíleného pohledu. A když opětují oční kontakt, přidám úsměv. Jen takový náznak, aby si hned nemysleli, že Černovice dostaly vycházky (Černovice - psychiatrická léčebna v Brně - pozn. aut.).

Nevím, čím to, ale zatím se mi nepodařilo roztáhnout jejich koutky aspoň o pár milimetrů nahoru. Ne, že by si toho, že se na ně trošku usmívám, nevšimli, ale asi jim to přijde neslušné nebo divné. Usmívat se na někoho v MHD? Kdo to kdy viděl? Radši se budu preventivně tvářit naštvaně, aby náhodou se mnou někdo nechtěl začít hovor. Na to přece není nikdo zvědavý, že? Obzvlášť ráno - chápu. Ale koukají pak průběžně mým směrem do té chvíle, než vystoupí oni nebo já. Možná je to jen starost o moje duševní zdraví. Nebo mají obavu, že budu nebezpečná a s pistolí namířenou řidiči trolejbusu u hlavy, zavelím dostatečně výhrůžně jako správná blondýna: "A teď to vezměte přes Vídeň!!"?

A ještě další věc. Co když třeba za tou sympatickou, trošku smutnou, tvářičkou mladého muže, kterého potkávám skoro každé ráno, je zvrhlý perverzní jedinec? Dá se to vůbec takhle na první pohled poznat?

Myslíte, že by se vám podařilo odhadnout, jestli dotyčný, který se vám líbí a vzbuzuje ve vás sympatie, není třeba pedofil? Nebo má rád hodně tvrdý sex? Nebo je zoofil? Nebo je naopak něžný a pozorný milenec?Asi těžko že? Zdání totiž klame.

Jeden můj velice dobrý kamarád hraje podobnou hru už roky. Nejezdí MHD, ale o každé ženě, kterou potká, přemýšlí přesně tímto způsobem. Oš*kal bych ji? Zvládl bych ji ještě? A nezáleží na věku, postavě, barvě vlasů nebo povaze (tu totiž na první pohled stejně nepoznáte - i když právě ta může být nebezpečná nejvíc).

Došel totiž k názoru, že š*katelná je vlastně každá žena, i ta, které nebylo shůry dáno a moc krásy nepobrala. A není ani sympatická. A je třeba navíc učitelka (tímto se těm, které jsou normální, omlouvám).

Kdyby do ní šel, udělal by vlastně dobrý skutek, protože on je fakt fešák. Věřím, že dotyčná by na něj nezapomněla do konce života. Otázkou je, jestli by se jí po splnění výzvy, kterou pro něj byla, dokázal rychle zbavit. :-)

Na druhou stranu - třeba se mu někde nahoře budou sčítat plusové body za pomoc bližnímu svému. :-)

VĚNOVÁNO MÉMU KAMARÁDOVI
I.B.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama