Překvapení

15. září 2014 v 20:12 | Sig
Petře se to zdálo jako krásný sen. Po dlouhé době narazila na muže, který vypadal jako ideál vlastně ve všem. Byl jen o dva roky mladší než ona, měl vyřešenou minulost a velké děti, takže nehrozilo, že bude po ní požadovat další. Ona už neplánovala rozšiřovat svou rodinu, která čítala ji a dva její dospělé potomky.


Martin bydlel sám v novém bytě, měl zajímavou práci a chuť najít si přítelkyni, ženu se kterou by trávil volné chvíle. Chtěl vztah se vším všudy, stejně jako ona.


Když se poprvé setkali, nebylo pro ně překvapením, že si padli do oka. Na to si vyměnili moc fotek a prohodili hodně slovíček přes webku. Teď šlo vlastně jen o to poznat, jak si budou "vonět", což bylo pro oba důležité. A jestli jejich první polibek bude mít na ně ten pozitivní účinek, způsobující vlhnutí kalhotek u ženy a u muže jediný zvuk, který je vidět. :-)

První rande proběhlo přesně podle jejich představ, včetně polibků. Nějaké techtle také uskutečnili, mechtle naplánovali až na příště. Nemělo by smysl si plánovat nějaký vztah, když zatím nevěděli, jestli si sednout i v milování. Natolik bylo pro oba důležité. Jsou přece dospělí, takže nemusí ztrácet čas. Nic jim v tom nebrání.

Jednoho dne ji pozval k sobě. Perfektně uklidil, nachystal jí vlastnoručně uvařenou večeři, chtěl, aby bylo všechno stoprocentní. I když byli oba nervozní, vše se uskutečnilo podle plánu. Jejich první milování bylo nádherné. Ani nečekali, že by to hned napoprvé takové mohlo být. Stejnou měrou si užívali přítomnost toho druhého.
Strávili spolu nádherné odpoledne a večer ji Martin odvezl domů. Oba se těšili na příště. Oba měli pocit, že se stal zázrak a oni potkali svou druhou polovinu.

Když se u něj setkali příště, Petra měla víc času porozhlédnout se po jeho bytě. Samozřejmě měl vystavené fotky svých dětí. Dcery a syna. Dceři bylo 16 let a synovi 25. Když se zadívala na fotografie, nemohla tomu uvěřit.

Nemohla od fotky, na které byl usmívající se mladý muž, odtrhnout oči. Říkal, že jeho syn se jmenuje Patrik. Ale takových zajdů s tímto jménem je. JENŽE - právě tenhle jí byl hodně povědomý. Zná ho. A to do nejmenších detailů .


Potkala ho totiž na stejném serveru jako jeho otce. A strávili spolu hodně intimních chvil. Petra ho měla ráda. Byl tak mladý a krásný a ona tenkrát tak sama. Skončilo to mezi nimi ve chvíli, kdy si Patrik našel přítelkyni ve svém věku. V občasném kontaktu ale spolu byli pořád.


A teď - za několik měsíců potká jeho otce.


Jednou dojde k tomu, že ji Martin bude chtít představit svým dětem. TOHLE se Martin nesmí nikdy dozvědět.

Dostihne Petru její minulost?


VĚŘTE-NEVĚŘTE!

Tento příběh vypadá reálně, ale přiznávám, že jsem trošku popustila uzdu své fantazii..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama