Láska z práce

31. srpna 2014 v 19:08 | Sig
Potkali se na pracovním poli. Na poli píšu proto, že tam se odehrává většinou bitva. A že to bylo jako ve Slavkově, o tom nemůže být pochyb. Padlých sice nebylo tolik, ale pochroumané srdíčko a city určitě. Těžko posoudím jako nezúčastněný člověk, jestli na obou stranách, ale minimálně na jedné víc.

ON byl ženáč kolem 35 se dvěma malými dětmi, ONA kolem 30, se měla za několik měsíců vdávat. Premiérově. Jiskra přeskočila ne hned napoprvé. Stýkali se pracovně delší dobu. Ale jednou...Na jedné služební akci, kde byli ještě s kolegy přes noc se něco stalo.

Přeskočilo mezi nimi NĚCO. Jak by ne. Oba byli velice přitažliví pro opačné pohlaví. Řekli si ten večer toho o sobě víc než dost. Taky to, že po sobě touží už delší dobu. Jen neměli odvahu ani jeden, ani druhý vzít toho druhého útokem. Teď se jim naskytla jedinečná příležitost. A ta jak známo, dělá zloděje.

Ne, hned ten večer se neuskutečnily mechtle. Jen techtle - znáte to. Ale i to stačilo k tomu, aby se nedočkavě domluvili na nejbližším termínu setkání někde o samotě. Bylo to v jejím bytě, když byla sama doma a nehrozilo, že její snoubenec se vrátí nečekaně domů. Bývala totiž sama doma víc než jí bylo příjemné. Její přítel se vracel domů až v noci. Náročná práce. Možná i proto toužila být s někým, kdo ji nejen něžně obejme, ale i divoce pomiluje. O svoje srdíčko strach zpočátku neměla. Říkala si, že jde JEN o sex. Vždyť svého snoubence miluje a jsou spolu natolik dlouho, že si je jistá, že právě on bude otcem jejího dítěte. Jednou.

Věděla, že kolega se rád napije. Že i když je velmi přitažlivý muž, jako partnera by ho nechtěla. Takže mantinely z její strany byly jasně dány. Půjde jen o to, zpříjemnit si dny, kdy je sama.

Možná i on to bral jako únik z každodenní reality. I když jí potom vypisoval něco o zamilovanosti a o tom, že bez ní je jeho život jednotvárný a šedý.

Takže se uskutečnilo to, po čem oba toužili. A bylo to krásné. Líbilo se jim to oběma. A oběma se to taky tak trošku vymklo z rukou. Ano, dalo se to předpokládat. Myslím, že většina z nás to zná - myslíme si, kdovíjak to nemáme pod kontrolou a ono prd velebnosti.

Takže se nějaký čas stýkali - a to doslova. Buď u ní, když byla sama, nebo u něj, když byla manželka a děti pryč. Jenže jak to chodí - jeho zákonitá lovila v mobilu nějaké zprávy, které by jí mohly ujasnit, proč ten její je jakýsi jiný. Hledala tak dlouho, až našla. A pak chtěla věc řešit. Ne s manželem, ale s onou "bokovkou". Jenže ta jí mobil nezvedla, v tušení, že ON by jí nevolal o víkendu, když neví, jestli je sama.

A situace se začala vyhrocovat. ONA věděla, že nechce přijít o snoubence. ON jí řekl, že s manželkou spolu už rok nežijí jako manželé. Neklape jim to ani v ložnici, ani mimo ni. Byla to ale pravda?
To nikdo jiný, než ON nemohl vědět. Slova se říkají a voda teče. Po několika nepodařených setkáních, kdy si chtěli vyjasnit, jak to mezi nimi bude dál, skončili vždy v posteli, takže se nevyřešilo nic.

Nakonec ONA řekla, že nestojí o jakékoliv problémy ve vztahu, takže to mezi nimi ukončí. Ano, řekne se to lehce. Ale hůř provede.

Domluvili se na rozlučkovém čísle. Že to bude naposledy a pak už nikdy. Že si nebudou psát žádné soukromé zprávy. Vídat se mimo ni. Jak řekli, tak udělali. Bylo to opět úžasné. Díky vypitému alkoholu následně přece jen pár zpráv ještě mezi nimi proběhlo. O tom, že ONA na něj stejně myslí.
ON, že má v sobě hodně smutku z toho, že to skončilo. Že ji chce za každou cenu. Že nemohl spát, myslel na ni. Že ji musí znovu vidět, nebo smutkem zešílí. Ale proto, že ji má rád, nebude na ni tlačit. Nechá na ní, jestli se znovu uvidí. Protože ji chce vidět s tím jejím krásným úsměvem. Dá jí pusu, dá jí všechno a že se má už jen usmívat.


ONA to v sobě vyřešila rychle poté, co jí zase "někdo" volal z jeho čísla. Už nemá sílu dál bojovat. Se sebou, s ním, s jeho ženou. Bát se, že se to provalí i u jejího snoubence.

Má jasno.

I když venku prší.

A s jednotlivými kapkami odchází i její bolest u srdce, kterou cítí po celou dobu, co se s ním stýká..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama