Vedro :-)

23. července 2014 v 19:57 | Sigi
Ano, dneska teda opět bylo. Sice sprchlo, ale vzduch se ochladil jenom trošku. Když jsem vycházela z budovy, kde vyrábím hodnoty pro svého zaměstnavatele, lehce poprchávalo. Protože před několika minutami to vypadalo, že někdo na nás shůry vylil kýbl vody, předpokládala jsem, že se ochladilo natolik, že bude potřeba, abych si pod sukni natáhla ještě třičtvrteční leginy. To víte, my starší osoby už máme rády teplo. :-)

Vyrazila jsem směr domov. Jednu zastávku chodím vždycky pěšky - za jakéhokoliv počasí. Tedy i dnes. Po cestě přestalo pršet a mě bylo v leginách celkem teplo. O tom, že se mi potilo vše, co jsem měla pod nimi, se zmiňovat ani nemusím.

Jak já bych si je svlíkla. Ale tady? Na ulici, kde je docela provoz? Hlavní tepnou jezdí hromada aut. Na chodnících spousta lidí. Jdu kolem malého obchůdku se zeleninou. Hm, krásná čtvrtka melounu se na mě usmívala a přímo žadonila o to, abych si ji koupila na večer.

Jdu dovnitř, kupuji ten kousek šťavnatého štěstí a napadá mě myšlenka, jak se zbavit vlhnoucích legin.
Ptám se paní prodavačky. "Nevadilo by vám, kdybych se tady svlíkla? Tedy jen leginy.." Usmívám se. Prodavačka je paní staršího ročníku, nežli já, podívá se na mě napřed tázavě a povídá: "Samozřejmě, můžete." V obchodě totiž zrovna nikdo nebyl a z ulice sem vidět taky není. Ideální prostor na to, abych se zbavila nežádoucího kousku oblečení.

Poodstoupím jen kousek ode dveří a začnu si kasat sukni nahoru a stahovat ten kousek oděvu.
Paní na mě kouká a prohodí: " Ale měla byste si stoupnout dál mezi regály.."
Já: " Proč? Mě to nevadí, kdyby mě někdo zahlédnul z ulice.."
Ona: " To věřím, ale zrovna místo, kde stojíte, zabírá naše kamera.."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama