Moje poprvé

23. července 2014 v 19:49 | Sigi
Když jsem za ní přišla poprvé, byla jsem strašně zvědavá jaké to bude. Byla to první žena, před kterou jsem se ocitla po prvních pěti minutách, co jsme se poznaly, pouze v kalhotkách. Styděla jsem se. Přiznám se, že trošku ano. Přece jen se před neznámými ženami tak často nesvlékám, díky mému heterosexuálnímu zaměření.

Hezky se na mě usmála a požádala mě, abych si lehnula. No ta na to jde tedy rychle. Prý - hezky na bříško a vystrčit na ni zadeček. Přikryla mě lehoučkou přikrývkou tak, aby zůstalo odkryto jen něco.

Zavřela jsem oči, plná očekávání a oddala se vemlouvavé hudbě, která se linula z přehrávače. Vzduch voněl po mátě, nebo jehličí - nedokázala jsem to blíž specifikovat.
Mluvila na mě uklidňujícím, příjemným hlasem. Chtěla, abych se uvolnila a ničeho se nebála. To se jí řekne, pomyslela jsem si, když pro mě je to premiéra.


V tu chvíli mě začala hladit. Hezky jemně. Teplý olejíček klouzal po mé těle, její šikovné prsty ho roztíraly na všechny strany. Občas přitlačila na tom správném místě, občas zjemnila doteky.


Ze zad se přesunula na prsty u nohou. Nevěřila jsem, že bych i tam mohla mít erotogenní zónu. Zkoušela na mě, co vydržím?


Dotýkala se dlouhé minuty mého těla. Nebylo snad jediného místečka, které by bylo ušetřeno jejích něžných a přesto pevných doteků.


Vlastně ano - jedno intimní místo se v její péči vyhřívat nemohlo. A víte proč?


Protože tohle nebyla erotická masáž, ale jmenovala se Havaj.


P.S. Miluju svou masérku :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Soňa Soňa | 23. července 2014 v 20:01 | Reagovat

Jsem si to myslela, že to bude masáž:-) ale první řádky vypadaly divoce.-))) :D

2 Soni, Soni, | 23. července 2014 v 20:47 | Reagovat

To byl záměr :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama